Strona głównaSprzętTP-Link TL-WA820RE - wzmacniacz sygnału ze złączem USB

TP-Link TL-WA820RE – wzmacniacz sygnału ze złączem USB

TP-Link wprowadził do sprzedaży wzmacniacz sygnału TL-WA820RE. Urządzenie swoim wyglądem przypomina klasyczny pendrive. W środku umieszczono dwie anteny, które są odpowiedzialne za zwiększenie zasięgu i stabilną pracę. Dzięki wzmacniaczowi sieć osiąga prędkości do 300Mb/s w miejscach, do których wcześniej nie docierała. Jest to także pierwszy wzmacniacz sygnału, zasilany przez port USB.

TP-Link TL-WA820RE

Na obudowie umieszczono specjalną diodę, która pomaga w znalezieniu odpowiedniego miejsca. Kolor niebieski oznacza odpowiednią moc sygnału z routera, czerwony – moc jest zbyt słaba.

TP-Link TL-WA820RE

Konfiguracja odbywa się za pomocą przycisków WPS lub za pomocą smartfonu z zainstalowaną aplikacją TP-Link Tether.

TP-Link TL-WA820RE

Wzmacniacz TL-WA820RE jest dostępny w sprzedaży i objęty został 36-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać