fbpx
Strona głównaGamingGryWyspa Sycylia w dodatku Italia do gry Euro Truck Simulator 2

Wyspa Sycylia w dodatku Italia do gry Euro Truck Simulator 2

SCS Software uchyliło rąbka tajemnicy na tematy wyspy Sycylia z dodatku Italia do gry Euro Truck Simulator 2. Nowe miejsce w grze będzie posiadało aż 3 przybrzeżne miasta z portami morskimi. Będzie to także druga największa wyspa, jaką stworzyli. Musiano zmierzyć się ze skalą dróg i miast oraz otaczającego morza. Szczególnie tyczy się to horyzontu.

Deweloperzy i graficy włożyli sporo pracy w przygotowanie dróg, miast, przedsiębiorstw oraz matki natury. Warto tutaj nadmienić wulkan Etna, który znajduje się na wyspie.

Projekt zakładał typowo śródziemnomorski klimat i unikalną architekturę. Cała wyspa jest bardzo słoneczna i podobna do tej, widzianej na wielu filmach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać