Strona głównaPcMod.plNewsyTP-Link TL-PA4010 i TL-PA4010P - transmitery do internetu

TP-Link TL-PA4010 i TL-PA4010P – transmitery do internetu

TP-Link wprowadziło do sprzedaży dwa nowe transmitery sieciowe: TL-PA4010 i TL-PA4010P. Jest to praktyczne wykorzystanie instalacji elektrycznej do zbudowania sieci lokalnej, bez konieczności układania dodatkowych kabli. Przesyłany sygnał nie jest zakłócany, a rozwiązanie sprawdza się w lokalach o dużej liczbie pomieszczeń i grubych ścianach działowych.

Są one zgodne ze standardem HomePlug AV, prędkość transmisji danych może osiągnąć nawet 500Mb/s, a udoskonalony tryb oszczędzania energii pozwala na redukcję poboru prądu nawet do 75%. Gwarantowany zasięg w obrębie sieci elektrycznej dochodzi do 300 metrów. Ponadto transmitery oferują pełne wsparcie dla 128-bitowego szyfrowania AES, pełną optymalizację transmisji IPTV oraz wsparcie dla protokołu IGMP, dedykowanego do zarządzania grupami multicastowymi w sieciach opartych na protokole IP.

TL-PA4010 charakteryzuje się wymiarami 65 × 52 × 28,5 mm, pobór energii dochodzi do 2 Watów i kosztuje 291 zł. TL-PA4010P posiada wymiary 95 x 58 x 42 mm, pobór energii dochodzi do 2.2 Watów, ma dodatkowe gniazdko elektryczne w obudowie, a jego cena wynosi 299 zł. Transmitery objęte są 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać