fbpx
Strona głównaGamingGryKozacy 3 debiutują, jako restart pierwszej części serii

Kozacy 3 debiutują, jako restart pierwszej części serii

Ukraińskie studio GSC Game World oficjalnie udostępniło grę Kozacy 3. Tytuł ten jest swoistym restartem całej serii, na którą to część gracze musieli czekać ponad 10 lat. Twórcy przygotowali 5 historycznych kampanii dla jednego gracza, a także realistyczną fizykę pocisków i kul armatnich. W bitwach będzie mogło brać udział do 10 000 jednostek. Gracz będzie mógł pokierować jedną z 12 grywalnych nacji z XVII i XVIII wiecznej Europy.

Kozacy 3 dostępna jest w wersji zlokalizowanej kinowo (napisy). Dystrybucją w Polsce zajmuje się firma CDP.pl, która przygotowała edycję kolekcjonerską gry.

Kozacy 3

W Kozacy 3 będzie dostępne 70 typów jednostek oraz 140 rodzajów budynków. Przygotowany też został genialny generator map z doborem pożądanego krajobrazu. Warto zapoznać się z filmikami, obrazującymi różne nowości.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać