Strona głównaSprzętTechnologia AIMO w nowej myszy Roccat Kone AIMO

Technologia AIMO w nowej myszy Roccat Kone AIMO

We wtorek tj. 14 listopada do sprzedaży trafiła dość ciekawa mysz od RoccataRoccat Kone AIMO. Jak można wywnioskować z tytułu – ma ona wszechobecne podświetlenie RGB. Jej premiera ma swoją szczególną rolę – mianowicie firma obchodzi 10-lecie wydania na rynek peryferii z podświetleniem wielokolorowym z rodziny Kone.

Technologia AIMO w nowej myszy Roccat Kone AIMO 1Debiutuje ona z technologią podświetlenia AIMO, która ma stać się standardem w urządzeniach niemieckiej spółki. Ma ona analizować styl gry użytkownika i dostosowywać się do niego płynnie zmieniając kolory w taki sposób, by nie dekoncentrować gracza. Jej design praktycznie nie odbiega od całej serii, lecz dodano dwa małe przyciski z lewego boku. Zastosowano w niej sensor optyczny Owl-Eye, przy którym pracowała firma PixArt. Posiada czułość w zakresie od 100 do 12 000 DPI.

Może być to naprawdę świetne peryferium dla fanów komputerowego trendu XXI wieku, czyli RGB. Myszka na naszym polskim rynku ma kosztować 349 zł. Będzie dostępna w kolorach białym, szarym oraz czarnym.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać