fbpx
Strona głównaSprzętROCCAT Horde AIMO - klawiatura z klawiszami Membranical

ROCCAT Horde AIMO – klawiatura z klawiszami Membranical

Roccat wprowadził do sprzedaży klawiaturę dla Horde AIMO. Urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o graczach. Zastosowano tutaj klawisze Membranical, będące kompromisem pomiędzy przełącznikami mechanicznymi a membranowymi. Posiadają dobrą wytrzymałość oraz gwarantują przyjemną pracę. Punkt aktywacji umieszczony został w połowie drogi przycisku. Ma to zapewnić szybką aktywację klawisza oraz ciche działanie.

Wyspowy układ klawiszy zabezpiecza klawiaturę przed brudem, zaś ich średni profil ułatwia precyzyjne pisane. Zadbano również o estetykę w postaci inteligentnego systemu podświetlenia. Reaguje ono intuicyjnie i organicznie na aktywność użytkownika.

Ciekawostką jest pokrętło o 360 stopniowym zakresie obrotu. Zapewnia to dynamiczną i precyzyjną kontrolę nad najważniejszymi funkcjami. Co ciekawe, jest ono w pełni kompatybilne z Windows 10 Dial.

ROCCAT Horde AIMO

Zadbano również o dodatkowe przyciski makr – łącznie 5 sztuk. Posiadają one niższy profil i są umieszczone po lewej stronie klawiatury. Aktywacja każdego z klawiszy trwa zaledwie 5 ms.

ROCCAT Horde AIMO

Inżynierowie z ROCCAT opracowali zaawansowany algorytm, wykorzystany w najnowszej technologii mapowania klawiszy. Zapewnia lepsze niż kiedykolwiek działanie funkcji Anti-Ghosting. Każda aktywacja klawisza zostanie bezbłędnie zarejestrowana. Nie ma znaczenia, ile akcji na minutę zostanie wykonywanych, Horde AIMO dotrzyma tempa nawet najszybszym graczom.

Klawiatura jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem ROCCAT Swarm.

ROCCAT Horde AIMO

Klawiatura ROCCAT Horde AIMO będzie wkrótce dostępna w sklepach internetowych i stacjonarnych w cenie od 399 złotych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać