fbpx
Strona głównaGamingGryTeam Liquid zostali mistrzami The International 2017 w grze DOTA 2

Team Liquid zostali mistrzami The International 2017 w grze DOTA 2

Drużyna Team Liquid zdobyła mistrzostwo w turnieju The International 2017 w grze DOTA 2. Jako zwycięzcy zgarnęli 10,8 mln dolarów z puli nagród wynoszącej 24,5 mln. Turniej po raz kolejny odbył się w wypełnionej po brzegi hali KeyArena w Seattle. Transmisje on-line obejrzało ponad 4,7 mln widzów na całym świecie. Drużyna współpracuje z ekipą Team Razer i tym samym umocniła się na pozycji wiodącej światowej marki esportowej.

Team Liquid rozpoczęła rozgrywki jako jedna z sześciu zaproszonych profesjonalnych drużyn. W fazie grupowej uzyskała wynik 13:3, dzięki czemu zakończyła ją na pierwszej pozycji. Zespół przed dotarciem do finałowej trójki pokonał Virtus.Pro oraz drużyny uczestniczące wcześniej w walkach kwalifikacyjnych – Team Empire, LGD oraz Team Secret. Team Liquid dołączył do finałowej trójki jako jedyny zachodni zespół i o zwycięstwo walczył z azjatyckimi drużynami LGD.Forever Young oraz Newbee.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać