Strona głównaSprzętSynology wprowadza DiskStation DS218play, DS218j i DS118

Synology wprowadza DiskStation DS218play, DS218j i DS118

Firma Synology wprowadziła do swojej oferty trzy serwery NAS: DS218play, DS218j i DS118. Wszystkie modele korzystają z oprogramowania DiskStation Manager (DSM). Oferują one funkcje przesyłania strumieniowego multimediów, udostępniania plików i  tworzenia kopii zapasowych danych, idealne dla domu i małych biur.

Serwer DS218play jest wyposażony w 64-bitowy procesor czterordzeniowy 1,4 GHz  z mechanizmem szyfrowania sprzętowego. Do tego dochodzi 1 GB pamięci RAM, która zapewnia szyfrowaną przepustowość sekwencyjną ponad 110 MB/s podczas odczytu/zapisu. Dzięki mechanizmowi sprzętowemu serwer pozwala na jednokanałowe 10-bitowe transkodowanie wideo H.265 4K Ultra HD lub jednokanałowe transkodowanie wideo Full HD.

Serwer DS218j jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz z mechanizmem szyfrowania sprzętowego. Do tego dochodzi 512 MB pamięci RAM, zapewniając przepustowość sekwencyjną 113 MB/s podczas odczytu i 112 MB/s podczas zapisu. Urządzenie zapewnia wysoką efektywność energetyczną, zużywając tylko 17,48 W w szczycie i 7,03 W podczas hibernacji dysku twardego.

DS118 to nowy 1-kieszeniowy serwer NAS wyposażony w 64-bitowy procesor czterordzeniowy 1,4 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Dzięki mechanizmowi szyfrowania sprzętowego DS118 zapewnia szyfrowaną przepustowość sekwencyjną ponad 110 MB/s podczas odczytu/zapisu. Urządzenie umożliwia użytkownikom dostęp do danych z dowolnego miejsca. Obsługuje on także transkodowanie 10-bitowe wideo H.265 4K na bieżąco, aby wzbogacić rozrywkę multimedialną.

Urządzenia powinny niedługo pojawić się w ofercie różnych sklepów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać