fbpx
Strona głównaGamingGryStorm of Steel - 12 minut kampanii z Battlefield 1

Storm of Steel – 12 minut kampanii z Battlefield 1

YouTuber Westie udostępnił w Internecie 12 minutowy film z kampanii Storm of Steel w Battlefield 1. Cała przygoda miała miejsce podczas TwitchCon 2016, gdzie Electronic Arts umożliwiło graczowi zobaczenie efektów pracy. Sama kampania skupia się walce bezpośredniej i utrzymaniu linii frontu. Można zobaczyć różne rodzaje broni, czołgi, gaz bojowy i wiele innych opcji, jakie oferuje gra.

Po każdym zginięciu pojawia się krótka przemowa, imię oraz nazwisko i ile żył dany żołnierz.

Podczas prac nad kampanią jednym z najważniejszych źródeł inspiracji było zachowanie graczy w trybie wieloosobowym, gdzie użytkownik ma zwykle cel, wyposażenie i plan, który w trakcie realizacji często nie do końca się sprawdza i wymaga modyfikacji biorącej pod uwagę to, z jakimi wrogami i pojazdami musimy się mierzyć.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać