Strona głównaGamingGryW Battlefield 1 pojawi się udoskonalony tryb obserwatora z nagrywaniem

W Battlefield 1 pojawi się udoskonalony tryb obserwatora z nagrywaniem

W Battlefield 1 pojawi się bardzo udoskonalony tryb obserwatora. Co ciekawe, będzie można włączyć nagrywanie bezpośrednio w grze. Wystarczy dołączyć do rozpoczętej rozgrywki, jako obserwator i wybrać rodzaj kamery. Dostępna będzie reżyserska, pozwalająca na śledzenie pojedynczych żołnierzy i pojazdów. Będzie ona powiązana z ruchem wybranego gracza, a użytkownik będzie miał pełną kontrolę nad jej położeniem.

Drugim rodzajem kamery będzie swobodna. Na mapie można rozmieścić wiele takich kamer i dla każdej z nich wybrać ustawienia. W dowolnym momencie można przełączyć się na dowolną z kamer swobodnych i przejąć nad nią całkowitą kontrolę. W razie potrzeby czułość i prędkość ruchu kamery możecie dostosować w jej opcjach.

Aby uzyskać bardziej filmowe ujęcia, można zmienić pole widzenia (FOV) i głębię pola (DOF). Pole widzenia o wartości 30 świetnie sprawdza się na przykład w przypadku dynamicznych zbliżeń. Zmiana wartości głębi pola pozwoli kontrolować rozmycie i punkt ostrości ujęcia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać