fbpx
Strona głównaGamingGryBattlefield 1 otrzymuje oficjalne gry niestandardowe

Battlefield 1 otrzymuje oficjalne gry niestandardowe

Studio DICE wprowadziło do gry Battlefield 1 oficjalne gry niestandardowe. Jest to sposób na wzbogacenie trybu wieloosobowego o kolejne, unikatowe wrażenia. Gry niestandardowe nie będą pochodzić wyłącznie od DICE. Będą je mogli tworzyć wszyscy wynajmujący w Battlefield 1 serwery – wystarczy, że zmodyfikują ich standardowe ustawienia. Dodatkowo studio będzie wyróżniało wybrane gry w menu gier niestandardowych.

Oficjalne gry niestandardowe pozwalają na zmodyfikowanie ustawień w taki sposób, aby stawiać przed graczami zupełnie nowe wyzwania. W jednej z gier niestandardowych – Mgła wojny, gracze będą mieli znacznie ograniczony zasięg widzenia, wyłączoną minimapę oraz imiona graczy wyświetlane nad ich głowami. W innych grach niestandardowych dostępne będą na przykład tylko wybrane klasy lub uzbrojenie.

Wśród modyfikowalnych ustawień znajdą się między innymi: liczba kuponów, obrażenia od pocisków, tryby, dostępne uzbrojenie i mapy. Gry niestandardowe, zarówno te oficjalne, jak i tworzone przez członków społeczności, znajdują się w menu gry online.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać