Electronic Arts zapowiedziało grę Star Wars Jedi: Fallen Order. Jej akcja ma się dziać zaraz po wydarzeniach przedstawionych w filmie Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith. Wcielimy się w rolę Padawana, który, cudem uchronił się przed czystką zapoczątkowaną rozkazem 66. Na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi przyjdzie nam poskładać kawałki swojej obróconej wniwecz przeszłości.

Trzeba będzie ukończyć szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. A wszystko to trzeba robić w tajemnicy, aby nie odkrył nas Inkwizytor Imperium.

Po obejrzeniu filmu zwiastującego Star Wars Jedi: Fallen Order możemy stwierdzić, że będzie to gra przygodowa z dużą ilością akcji. Jednakże póki co jest za mało szczegółów. Jeżeli zwróciliście uwagę na animowany obrazek we wpisie na Twitterze, to jest on bardzo znajomy. Mowa tutaj oczywiście o STAR WARS Jedi Knight – Jedi Academy, która miała bardzo podobnie stylizowaną grafikę.

Premiera gry została zaplanowana na wakacje 2019 roku, czyli już niedługo.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOea.com
Poprzedni artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 425.31 i wsparcie dla DXR
Następny artykułBLAST Pro Series Miami 2019: Podsumowanie turnieju
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.