Sprout może awansować na IEM Beijing-Haidian. Warunek? Wygrana z North

0
73
michal snatchie rudzki virtus.pro  1
michal snatchie rudzki virtus.pro 1
Trwają zamknięte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Beijing 2020, w których nie zobaczymy żadnej, polskiej formacji ze względu na wczorajszą porażkę Illuminar Gaming przeciwko duńskiemu North, ale dzisiaj może się to zmienić. Na turnieju głównym być może zobaczymy Sprout w składzie z Michałem “snatchie” Rudzkim oraz Pawłem “dycha” Dychą. Niemiecko-polski zespół podejmie North.

W grze o awans na Intel Extreme Masters Beijing 2020 pozostało już tylko dwóch, polskich zawodników: Michał “snatchie” Rudzki oraz Paweł “dycha” Dycha, którzy reprezentują niemiecką organizację Sprout. Wczoraj niestety, ale Illuminar Gaming w meczu przeciwko North musiało uznać wyższość swoich duńskich rywali, przegrywając z nimi oraz odpadając z dalszej fazy kwalifikacji. O ile wczorajsza rywalizacja pomiędzy zespołem prowadzonym przez Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego, a Mathiasa “MSL-a” Lauridsena została w pewnym momencie zdominowana przez Duńczyków, tak dzisiaj North nie będzie mieć tak łatwo przeciwko trójce Niemców oraz dwójce Polaków, którzy prezentują się rewelacyjnie. Warto również przypomnieć o tym, że Sprout już raz awansowało na turniej główny – DreamHack Open Fall 2020, więc dzisiaj wystarczy tylko jeden mecz, jedno zwycięstwo, aby zakwalifikować się i zagrać na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020. 

Było dobrze, a może być jeszcze lepiej

Sprout grę w zamkniętych kwalifikacjach rozpoczęło od pokonania Illuminar Gaming 2:0, następnie pokonali kazachską formację K23 2:1, ale w finale górnej drabinki podopieczni Niclasa “enkay J” Krumhorna musieli uznać wyższość rosyjskiego Spirit, z którym przegrali 1:2. 

Więcej informacji o kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2020 na oficjalnej stronie.

Sprout vs. North, godz. 19:00
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRozpoczynamy grupę C na BLAST Premier Fall Series 2020. Debiut NiKo w G2 Esports
Następny artykułAcer Nitro XV272U KV i Nitro XV272 LV – nowe monitory dla graczy
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.