SilverStone LD03-AF

SilverStone wprowadził do sprzedaży obudowę SilverStone LD03, która należy do serii Lucid. Wykonaną ją z hartowanego szkła oraz solidnej jakości stali. Dzięki temu cała konstrukcja jest wytrzymała oraz zachowuje elegancki wygląd. Obudowa ma wymiary 265 x 414 x 230 mm i łączną pojemność 25 litrów. Producent zakwalifikował ją do formatu mini-ITX i udostępnił jedynie w kolorze czarnym.

Wspierane są płyty główne w formacie mini-ITX oraz mini-DTX. Prócz tego możemy w niej pomieścić pełnowymiarowe karty graficzne do maksymalnej długości 309 milimetrów. Oczywiście nas najbardziej interesują modele do maksymalnie 220 milimetrów.

W przypadku zasilaczy mamy wsparcie dla wariantów SFX i SFX-L. Producent zaleca tutaj zastosowanie modelu SilverStone SX800-LTI. W przypadku chłodzeń procesorów mamy wsparcie dla radiatorów o maksymalnej wysokości 190 mm.

W zestawie otrzymujemy dwa 120 mm wentylatory oraz zestaw filtrów na kratki wentylacyjne. Warto zauważyć, że przepływ powietrza odbywa się od dołu do góry. Warto zatem zadbać o dobrą wentylację. Co ciekawe, karta graficzna jest montowana w pozycji pionowej, co również ma polepszyć oddawanie gorącego powietrza.

Poniżej znajdziecie dwa filmy o obudowie SilverStone LD03:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOsilverstonetek.com
Poprzedni artykułScythe Big Shuriken 3 – testy niskoprofilowego chłodzenia
Następny artykułRegionalne Minory do StarLadder Berlin Major 2019 zakończone
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.