Rozpoczynamy turniej BLAST Rising, wśród zespołów AVEZ oraz x-kom AGO

1
87
blast rising by fantasyexpo
blast rising by fantasyexpo

Jutro rozpoczyna się nowy turniej organizowany przez BLAST oraz Fantasyexpo – BLAST Rising, o którym pisaliśmy tutaj. W BLAST Rising zagrają dwie, polskie formacje: AVEZ Esports, a także x-kom AGO.

Faza pucharowa odbędzie się 18 maja, natomiast wielki finał 22 maja. Rozgrywki będziemy mogli oglądać codziennie od godziny 17:00 od poniedziałku do czwartku. Turniej zainauruje grupa A:

Godzina BO1
17:00 ALTERNATE aTTaX Tricked
18:15 Salamander Endpoint
19:30 ALTERNATE aTTaX Salamander
20:45 Tricked Endpoint
22:00 Endpoint ALTERNATE aTTaX
23:15 Salamander Tricked

 

Polskie zespoły rozpoczną rywalizację ze swoimi przeciwnikami od wtorku, kiedy to na mapie zobaczymy Damiana “Furlana” Kisłowskiego i jego kolegów z x-kom AGO, które zagra z fińskim HAVU Gaming, następnie z portugalskim Vodafone Giants, a w trzecim meczu z norweskim Nordavind. 

HAVU Gaming jest faworytem to zwycięstwa całego turnieju. Lasse “ZOREE” Uronen i jego koledzy zajęli trzecie miejsce podczas pierwszego sezonu FLASHPOINT. 

Dopiero w czwartek swój udział w turnieju zainagurują podopieczni Jędrzeja “Bogdana” Rokity – AVEZ Esport, którzy zagrają przeciwko Team Heretics, Secret oraz sAw. Jednak już w pierwszym meczu Piotr “nawrot” Nawrocki zmierzą się przeciwko francuskiemu Heretics, które w ostatnim czasie w ramach ESL One: Road to Rio pokonali Team Dignitas, fińskie ENCE, a także Complexity Gaming. 

W drugim meczu, AVEZ Esport zagra z drużyną Filipa “tudsoNa” Tudeva, a w trzecim meczu podejmą  portugalsko-hiszpański sAw, z którym grali w kwalifikacjach do DreamHack Masters Spring 2020. AVEZ pokonało sAw wynikiem 2:0.

Transmisja odbędzie się na kanale blasttv

Rozpoczynamy turniej BLAST Rising, wśród zespołów AVEZ oraz x-kom AGO 1
Fot. BLAST – Fantasyexpo
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTrzy turnieje DreamHack Open odbędą się w Internecie
Następny artykułGen.G na pierwszym miejscu, a Evil Geniuses odpada. Podsumowanie grupy A ESL One: Road to Rio – North America.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj