WESG 2018: AGO Esports przegrywa w finale z Windigo Gaming

0
95
kacper kap3r sloma ago esports
kacper kap3r sloma ago esports

AGO Esports przegrało z Windigo Gaming w wielkim finale turnieju World Electronic Sports Games 20188 w Chinach.

Pierwszą mapą meczu pomiędzy AGO Esports i Windigo Gaming było Inferno. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, ale w pierwszych, pięciu rundach lepiej zagrali Bułgarzy, którzy wyszli na prowadzenie, 5:0. Szybko jednak odpowiedziała polska formacja, która zaczęła robić powrót do meczu, wygrywając cztery rundy z rzędu, a nawet po chwili i pięć, mieliśmy remis, 5:5. W pewnej chwili, drużyna z Polski wyszła na prowadzenie, 8:5. Bułgarzy nie mogli przeciwstawić się polskiej formacji, która prezentowała się bardzo dobrze, jednak w końcówce pierwszej połowy Valentin „Poizon” Vasilev i jego zespół zdobył 7 punkt. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla AGO Esports.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrali przeciwnicy z Bułgarii, 8:8. W pewnym momencie, zawodnicy Windigo wyszło na prowadzenie, 12:9. Jednakże to polska drużyna zaczęła odrabiać rundy do swoich rywali, wygrywając dwie rundy z rzędu, 13:11 a po chwili mieliśmy remis, 13:13. Końcówka pierwszej mapy wyrównana, ale z przewagą dla AGO Esports, 15:14. W rezultacie, AGO Esports pokonało Windigo wynikiem 16:14.

AGO Esports vs. Windigo Gaming 16:14 – Inferno

Drugą mapą był Mirage, na której Polacy rozpoczęli po stronie atakującej, ale przegrali rundę pistoletową. Już po chwili, bułgarska drużyna wyszła na trzy rundy prowadzenia, 3:0. Bułgarzy z każdą, kolejną rundą, Windigo podwyższał swoje prowadzenie i sytuacja dla polskiej drużyny była trudna, 5:0. Podopieczni Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa nie potrafili przeciwstawić się swoim rywalom. Dopiero w 10 rundzie, AGO zdobyło pierwszy punkt, 8:1.

Po przerwie, AGO Esports zaczęło odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając pięć rund z rzędu, 9:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Windigo.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrali zawodnicy z Bułgarii, powiększając tym samym prowadzenie do siedmiu rund przewagi, 12:5. W końcówce meczu, Windigo było zdecydowanie lepszym zespołem, którzy pewnie szli po zwycięstwo na mapie Mirage, 14:8. Wydawało się, że polska formacja powróci do meczu, wygrywając cztery rundy z rzędu, zbliżając się wynikiem do rywali z Bułgarii, 15:13. W rezultacie, Windigo Gaming pokonało AGO Esports 16:13.

AGO Esports vs. Windigo Gamin 13:16 – Mirage

Decydującą mapą wielkiego finału World Electronic Sports Games 2018 był Dust 2. AGO rozpoczęło mecz po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową, 1:0. Początek meczu dla Windigo Gaming, które wyszło na prowadzenie, 3:1. Bułgarzy powiększali przewagę, jednak polska formacja odpowiedziała, 5:2. W pewnym momencie, Polacy wygrali rundę eco, zbliżając się z wynikiem do swoich rywali, 6:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Windigo Gaming.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrał zespół z Polski, 10:6. Bułgarska formacja z każdą, kolejną rundą powiększała swoją przewagę, 13:6. W rezultacie, AGO Esports przegrało z Windigo Gaming 16:7.

AGO Esports vs. Windigo Gaming 7:16 – Dust 2

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWESG 2018: AGO Esports pokonało w półfinale Fnatic
Następny artykułMSI GeForce GTX 1660 AERO ITX 6G – karta graficzna mini-ITX
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments