fbpx
Strona głównaSprzętRazer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 dla graczy

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 dla graczy

Razer ogłosił premierę Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2. Jest to mechaniczna i kompaktowa klawiatura gamingowa stworzona dla graczy. Wyposażona została w Instant Trigger Technology (ITT). Dzięki temu reakcja na wciśnięty klawisz jest o wiele szybsza od innych rozwiązań.

Po aktywacji przycisku technologia ta redukuje wszelkie opóźnienia, dzięki czemu jeszcze szybciej przesyła sygnał do komputera. Gracze mogą wybierać pomiędzy trzema rodzajami przełączników Razer: Green, Orange lub Yellow.

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2

Warto tutaj wspomnieć o przełącznikach Yellow. Są one całkowicie nowe w ofercie. Zaprojektowano je tak, aby nie powodowały wyczuwalnej reakcji zwrotnej (tactile bump) lub dźwięku w postaci kliknięć. Dzięki temu spełniają wymogi stawiane przez cechujące się ogromnym tempem rozgrywki gry FPS oraz MOBA. Są o 40% szybsze od standardowych przełączników, mają 1.2 mm dystansu do punktu aktywacji i aż 80 mln kliknięć żywotności.

Razer BlackWidow TE Chroma V2 została zaprojektowana pod kątem rozmiaru. Posiada układ klawiszy typu tenkeyless (bez bloku numerycznego) oraz odpinany kabel USB w oplocie. W ofercie znajduje się ergonomiczna podstawka pod nadgarstki. Ponadto klawisze wykorzystują technologię Razer Chroma.

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2

Zamówienia na Razer BlackWidow Chroma TE V2 można już składać w sklepie RazerStore.com.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać