fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyPoznań Game Arena 2023 - trzy sceny, różna tematyka

Poznań Game Arena 2023 – trzy sceny, różna tematyka

Na Poznań Game Arena 2023 program wydarzeń ulegnie znacznemu rozszerzeniu. Przygotowujemy trzy sceny o różnej tematyce, tak aby każdy fan gamingu i wirtualnej rozrywki znalazł coś dla siebie. Oprócz Sceny Głównej program będzie realizowany na Scenie Geek oraz Scenie Family. Można liczyć na prelekcje, prezentacje, pokazy, debaty czy spotkania.

Trzy Sceny i różnorodna tematyka — Poznań Game Arena 2023

Na każdej z nich będzie można zobaczyć i wysłuchać różnego typu treści w zależności do nas interesuje.

Więcej informacji: Poznań Game Arena 2023

Scena Główna

To tutaj tradycyjnie rozpoczniemy targi i wręczymy nagrody za najlepsze stoiska wystawiennicze. Na Scenie w pawilonie 6 zobaczymy liczne prezentacje nowości od największych wystawców – pokazy, gameplay’e czy wywiady z twórcami. Będziemy podziwiać cosplayerów –  najpierw w sobotę na pokazie wprowadzającym oraz tradycyjnie w niedzielę od 12:00 na wielkim finale PGA Genesis Cosplay Show. Nie zabraknie rywalizacji e-sportowej. W niedzielę przewidziany jest finał turnieju Tekken 7.

Poznań Game Arena 2023

Scena Family

W pawilonie 8A znajdziemy Scenę Family, na której odbędą się spotkania i prelekcje dotyczące tematyki rodzinnego grania, gier dla młodszego pokolenia, relacji gracz-rodzic czy zagadnienia pracy w branży gier czy studiowania kierunków związanych z grami na uczelniach wyższych. Wszystko będzie uzupełnione pokazami Speedrunn Gamingu.

Scena Geek

W pawilonie 5A w towarzystwie Strefy Indie Games zlokalizowana będzie Scena Geek. Można liczyć na panele tematyczne związane z grami i popkulturą czy zagadnieniami takimi jak kobiety w gamedevie, AI czy branża gamedev.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać