Grupa MTP poinformowała, że październikowe targi Poznań Game Arena 2021 odbędą się zgodnie z planem. Tym samym PGA będzie pierwszym stacjonarnym, polskim wydarzeniem w branży gamingowej od czasu wybuchu pandemii koronawirusa. M.in. z tej przyczyny ta edycja będzie jednak inna od  dotychczasowych.

Przez spory okres czasu Grupa MTP rozmawiała aktywnie z wieloma potencjalnymi partnerami. Starano się, aby tak jak w poprzednich latach, na Poznań Game Arena 2021 pojawiły się czołowe marki świata gamingu oraz nowych technologii. Niestety, ale nie wszystko się udało i wielu producentów po prostu zabraknie.

Ale nie wszystko stracone. Wiadomo na ten moment, że organizatorzy przygotowali blisko 100 gier, w które będzie można zagrać. Nie zabraknie również możliwości przetestowania topowego sprzętu gamingowego.  Oprócz tego, jak zawsze, w programie targów pojawią się rozgrywki e-sportowe, spotkania z gwiazdami YouTube i Twitch, pokazy cosplay oraz liczne prezentacje i prelekcje. Oznacza to wiele niezapomnianych emocji, które towarzyszą każdej edycji PGA.

Z powyższych powodów Grupa MTP zdecydowała się również zmniejszyć cenę biletu VIP na Poznań Game Arena 2021. Ustalono, że 140 zł to zbyt dużo i zmniejszono go do 35 zł. Ceny pozostałych biletów pozostają bez zmian.

Dla osób, które posiadają już bilet na VIP DAY proponowane są trzy rozwiązania do wyboru:

  • możecie zachować bilet – wówczas w ramach rekompensaty za różnicę w cenie biletu otrzymacie specjalny zestaw upominkowy, który będzie czekał na Was podczas PGA.
    W zestawie znajdzie się m.in. sprzęt gamingowy ufundowany przez markę Genesis oraz gadżety i upominki ufundowane przez naszych partnerów;
  • wymiana na voucher: oferowany voucher będzie można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie naszego serwisu. Voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych. Jeśli ktoś jest zainteresowany taką formą wymiany biletu, należy skontaktować się na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 8 października 2021 r.
  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Jeśli ktoś zdecyduje się zwrócić bilet, organizatorzy proszę z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl, podając numer zamówienia oraz ilość biletów, w terminie do 8 października 2021 r.”
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOgamearena.pl
Poprzedni artykułENCE oraz OG ze zwycięstwami na Intel Extreme Masters: Fall 2021
Następny artykułMasterBox NR200P MAX – obudowa mini-ITX z dodatkami