poznan game arena 2020 1
poznan game arena 2020 1

Grupa MTP uruchomiła sprzedaż biletów na targi Poznań Game Arena 2020. Kolejna edycja będzie mieć miejsce w dniach 9 – 11 października 2020 roku. Tym samym targi mają się odbyć już na początku października, co powinno pozwolić na piękną i słoneczną pogodę. Bilety są obecnie dostępne wyłącznie na platformie biletowej ToBilet.pl. Do podanych wyżej cen należy doliczyć opłatę manipulacyjną, naliczaną przez bileterię. Każda z wejściówek pozwala na jednokrotne wejście na PGA. Ponadto żaden z biletów nie upoważnia do skorzystania z parkingu, zlokalizowanego na terenie MTP.

Ceny biletów w przedsprzedaży online prezentują się następująco:

  • Piątek / VIP DAY (9 października 2020): 140 zł
  • Sobota (10 października 2020): 39 zł
  • Niedziela (11 października 2020): 33 zł

Szczegółowy program Poznań Game Arena 2020 poznamy wkrótce. Jednakże wiadomo, że program wypełnią: przedpremierowe i premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, turnieje e-sportowe, spotkania z gwiazdami Internetu, strefa Indie z grami przygotowanymi przez twórców niezależnych oraz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIlluminar Gaming poznało rywali grupowych DreamHack Open Sevilla 2019
Następny artykułCyborg Mechanic – szykuje się symulator chirurga cyborgów
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.