Strona głównaSprzętMonitoryPhilips 239C4QHWAB z obsługą Miracast , czyli bezprzewodowym wyświetlaniem obrazu Full HD

Philips 239C4QHWAB z obsługą Miracast , czyli bezprzewodowym wyświetlaniem obrazu Full HD

Firma Philips ogłosiła wprowadzenie na polski rynek monitora 239C4QHWAB. Posiada on matrycę IPS o przekątnej 23 cali i rozdzielczości natywnej 1920 × 1080 pikseli, czas reakcji 5 ms oraz kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Maksymalna jasność to 250 cd/m², typowy współczynnik kontrastu wynosi 1 000:1, a szczytowy kontrast dynamiczny 20 000 000:1.

Philips 239C4QHWAB otrzymał obsługę technologii Miracast, która umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie materiałów w wysokiej rozdzielczości, z kompatybilnych urządzeń mobilnych opartych na systemie Android. Przesyłanie materiałów multimedialnych w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz w systemie dźwięku wielokanałowego 5.1, odbywa się w trybie peer-to-peer, bez pośrednictwa innych urządzeń lub sieci. W dużym uproszczeniu można określić to jako wirtualny kabel HDMI.

Philips 239C4QHWAB

Dla osób, których urządzenia nie obsługują ww. technologii pozostaje interfejs MHL, który pozwala na podłączenie smartfona lub tabletu za pomocą złącza Mobile High Definition Link – warto podkreślić, że po podpięciu urządzenie jest jednocześnie ładowane.

Korzystając z monitora Philips 239C4QHWAB można wybrać jeden z predefiniowanych trybów pracy wyświetlacza dostępnych dzięki funkcji SmartImage: Biuro, Obraz, Rozrywka lub Oszczędność. Funkcja SmartContrast pozwala na uzyskanie szczytowego kontrastu dynamicznego na poziomie 20 000 000:1. Z kolei technologia SmartKolor wzbogaca gamę kolorów oraz zapewnia bogaty i żywy obraz dzięki wzmocnieniu sygnału RGB.

Monitor waży 4,15 kg przy wymiarach 550×421×194 mm (z podstawą), a sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi 1259 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać