Pewne zwycięstwo francuskich zespołów, mousesports przegrywa. Podsumowanie pierwszego dnia cs_summit 6 w regionie Europy

1
50
esl pro league jak howard
esl pro league jak howard

Wczoraj zakończył się pierwszy dzień cs_summit 6, turnieju kwalifikacyjnego do tegorocznego, listopadowego Majora, który odbędzie się jesienią. W większości, spotkania były jednostronne, a żadna drużyna określana mianem “czarnego konia” nie spowodowała niespodzianki.

 

North vs. Movistar Riders, 2:1
Inferno: 16:11 (wybór Movistar Riders)
Vertigo: 14:16 (wybór North)
Overpass: 16:13 

Spotkanie duńskiego North i hiszpańsko – brazylijskiego Movistar Riders zakończyło się wynikiem 2:1 dla zespołu Mathiasa “MSLa” Lauridsena. Ku zdziwieniu, było to jedyne spotkanie podczas którego zostały rozegrane wszystkie trzy mapy. W dodatku te spotkanie było najbardziej emocjonującym pojedynkiem wczorajszego dnia.

 

Vitality vs. FATE, 2:0
Overpass: 16:2 (wybór FATE)
Nuke: 16:3 (wybór Vitality)

Drugie spotkanie wczorajszego wieczoru. Tym razem mecz był bezdyskusyjnie jednostronną rywalizacją obu formacji. Bułgarski FATE zdołał zdobyć jedynie pięć rund, a co ciekawe kilka dni temu pokonali Polaków reprezentujących organizację PACT. Każdy zawodnik Vitality miał dodatni stosunek zabójstw do zgonów. Natomiast, jak się można było spodziewać, wszyscy zawodnicy FATE mieli ujemny stosunek zabójstw do zgonów.

 

GODSENT vs. mousesports, 2:0
Dust 2: 19:17 (wybór mousesports) 
Vertigo: 16:13 (wybór GODSENT)

GODSENT vs. mousesports, czyli pojedynek dwóch, europejskich potęg, które w ostatnim czasie miały bardziej tendencję do przegrywania niż wygrywania spotkań. Wczorajsze spotkanie mogło rozpocząć dobrą passę i dać nadzieję na dobry występ w tym turnieju, ponieważ można twierdzić, że sukces i okazałe zwycięstwo może zapewnić występ na turnieju o najwyższej randze w Counter-Strike’u – Majora. Samo spotkanie było zacięte, podczas każdej mapy obie drużyny miały szansę na zwycięstwo. W przypadku mousesports brakowało dobrego zakończenia każdej z map, co wykorzystało GODSENT.

 

G2 vs. fnatic, 2:0
Nuke: 16:8 (wybór G2)
Train: 16:7 (wybór fnatic)

Pojedynek jednych z największych organizacji na świecie, tzw. “wisienka na torcie”. Wiele fanów e-sportu liczyło w tym meczu na ogromne emocje. Rzeczywistość okazała się okrutna, ponieważ francusko-bałkańska formacja – G2 praktycznie w całym spotkaniu dominowało i pokazywało swoją wyższość nad Jesperem “JW” Wecksellem.

Zapowiedź drugiego dnia rozgrywek w ramach cs_summit 6 można przeczytać tutaj.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułKolejny dzień europejskiego turnieju cs_summit 6. Zagra m.in FaZe Clan
Następny artykułSilverStone LD03-AF – nowa wersja obudowy z lepszym przewiewem

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj