FaZe Clan przegrywa, pewne zwycięstwo OG. Podsumowanie kolejnego dnia cs_summit 6 w regionie europejskim

1
Intel
Fot. ESL - Bart Oerbekke
Zakończył się kolejny dzień turnieju cs_summit 6 w regionie europejskim. Czy są niespodzianki? Oczywiście, że tak. Jedną z nich jest kolejna porażka podopiecznych Janko „YNk” Paunovića przeciwko niemiecko-tureckiemu zespołowi BIG Clan. Na pewno ciekawie wygląda również gra drużyny, w której jest Mateusz „mantuu” Wilczewski.

Szwedzi zdominowali duńską formację

W pierwszym meczu pomiędzy Ninjas in Pyjamas i x6tence na dwóch mapach: Train oraz Vertigo mieliśmy całkowitą dominację podopiecznych Björna „THREATa” Persa. Na pierwszej mapie, Fredrik „REZ” Sterner i jego koledzy, pokonali swoich rywali 16:4. Na drugiej z wymienionych map, Hampus „Hampus” Poser pokonali duńską formację 16:6. Można powiedzieć, że to był bardzo szybki i łatwy mecz dla Ninjas in Pyjamas.

Ninjas in Pyjamas vs. x6tence 2:0
Train: 16:4
Vertio: 16:6

Duńczycy pewnie pokonują Finów, ale do triumfu potrzebowali trzech map

Ktoś z was może powiedzieć, że to nie był taki łatwy mecz dla Heroic, bowiem do zwycięstwa potrzebowali aż trzech map, ale wystarczy spojrzeć na wynik. Całkowita dominacja podopiecznych Nicolaia „HUNDENa” Petersena. ENCE co prawda wygrało jedną mapę i również pokazali, że potrafią prezentować się z dobrej strony, jednak to drużyna z Danii była tą lepszą. Wszystkie wyniki meczów na trzech rozegranych mapach są do siebie zbliżone.

ENCE vs. Heroic 1:2
Nuke: 8:16
ENCE: 16:8
Mirage: 5:16

 

FaZe Clan ponownie przegrywa z wielkim BIG

Początkowo wydawało się, że mecz pomiędzy FaZe Clanem i BIG będzie rewanżem dla podopiecznych Janko „YNk” Paunovića za DreamHack Masters Spring 2020, w którym Nikola „NiKo” Kovac i jego koledzy musieli uznać wyższość swoich rywali, przegrywając 2:0. Wczoraj również było dokładnie to samo. Co prawda, wyniki meczowe są podobne, to znaczy to z pewnością nie było łatwe zwycięstwo dla niemieckiej organizacji, bo FaZe Clan pokazał że potrafi grać, jak zawsze, jednak BIG było lepszym zespołem.

FaZe Clan vs. BIG

Mirage: 10:16
Nuke: 12:16

Mateusz „mantuu” Wilczewski i jego zespół pokonuje Francuzów

OG pokonało swoich rywali z Francji, którzy do tej rywalizacji raczej się nie przygotowali, wystarczy spojrzeć na wynik. Team Heretics wygrał jedną mapę, ale OG na następnych dwóch pokazało że to oni są zdecydowanie lepsi od swoich rywali i pewnie pokonali formację znad Sekwany.

Team Heretics vs. OG 1:2
Inferno: 3:16
Nuke: 16:11
Mirage: 3:16

Zapraszamy również do tekstu z podsumowania pierwszego dnia europejskiego cs_summit 6


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zapraszam także do tekstu podsumowującego wczorajszy dzień turnieju. […]