Strona głównaPcMod.plE-SportPasha Gaming Camp - bramka otwarta, czyli kolejny obóz e-sportowy

Pasha Gaming Camp – bramka otwarta, czyli kolejny obóz e-sportowy

Młodzi miłośnicy esportu mają kolejną szansę aby wziąć udział w specjalnym obozie e-sportowym prowadzonym przez Jarosława “PasheBicepsa” Jarząbkowskiego! Zapisy na pierwszy termin skończyły się po trzech minutach, dlatego organizatorzy postanowili uruchomić jeszcze jeden turnus. Teraz bramka ponownie została otwarta za sprawą marki ACTINA i konkursu, w którym do wygrania jest pobyt na Pasha Gaming Camp.

Po wielkim sukcesie pierwszych zapisów na Pasha Gaming Camp, legendarny zawodnik światowej sceny CS:GO postanowił dać szansę pozostałym chętnym do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Sami organizatorzy nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania obozem.

“W rozmowach z moim zespołem spodziewałem się, że się zapisze 40 osób tego wieczoru maksymalnie…a jak już wiecie lista zamknęła się po niecałych 3 minutach. Skrzynka mailowa oszalała, to było jak przesyłany łańcuszek i spam, którego trochę się dzisiaj w życiu dostaje.” – mówi były zawodnik Virtus.pro Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski

Wydarzenie cieszy się również ogromnym zainteresowaniem partnerów – Actina postanowiła wesprzeć campus nowoczesnymi laptopami, a dodatkowo marka przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest w całości opłacony obóz. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Do udziału w „Pasha Gaming Camp” zaproszeni są wszyscy sympatycy sportów elektronicznych w wieku 12-18 lat. Celem całego kampusu jest zaprezentowanie młodym graczom systemu szkolenia, jaki panuje w topowych drużynach e-sportowych. Zaplanowany program skierowany jest głównie dla osób grających i pasjonujących się CS:GO, jednak miejsce znajdzie się również dla osób chcących poczuć atmosferę zgrupowania e-sportowego, nie mając doświadczenia w tej grze.

Wśród kadry sprawującej pieczę nad uczestnikami znajdują się profesjonaliści w dziedzinie sportów tradycyjnych i elektronicznych, dodatkowo personel czuwający nad budowaniem formy sportowej: psycholog, instruktor samoobrony oraz trener przygotowania motorycznego. Dzięki partnerom wydarzenia, takim jak Actina, sposób szkolenia młodzieży będzie o wiele łatwiejszy i skuteczniejszy. Gracze doskonale wiedzą, że najnowocześniejszy sprzęt najlepiej sprawuję się podczas rozgrywki CS:GO.

Zgrupowanie odbędzie się w  trzygwiazdkowym hotelu “Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun”. Koszt ośmiodniowego obozu to 2799 złotych. Druga edycja zgrupowania odbędzie się w dniach 24 31.07.2021 r. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie pashagamingcamp.

Pasha Gaming Camp
Fot. Fantasyexpo

Więcej tekstów na temat różnych inicjatyw i nie tylko od Jarosława “pashyBiceps” Jarząbkowskiego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać