Actina sponsorem tytularnym zespołu Pasha Gaming Camp

0
41
Pasha Gaming Camp
Fot. wiadomość prasowa

Młode talenty grające pod nazwą Pasha Gaming Camp otrzymują wsparcie od marki Actina, która została sponsorem tytularnym zespołu. Drużyna występuje w Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej.

Zespół złożony z najlepszych sześciu uczestników obozu Pasha Gaming Camp otrzymał szansę wystąpienia w Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej. Dla większości graczy z PGC była to pierwsza styczność z oficjalnymi spotkaniami, więc jest to dla nich niepowtarzalna szansa na rozwój w kierunku zawodowego grania.

Podopieczni Jarosława “pashy” Jarząbkowskiego otrzymali kolejne wsparcie. Marka Actina została sponsorem tytularnym zespołu, i będzie on występował pod nazwą Actina Pasha Gaming Camp (Actina PGC). Młodziutcy zawodnicy mogą liczyć na wsparcie techniczne, ponieważ od swojego nowego sponsora otrzymają topowy sprzęt, komputery i monitory, dzięki którym będą mogli kontynuować swoją przygodę z esportem.

Portfolio produktów Actina obejmuje najwyższej jakości sprzęt gamingowy przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy. Pierwsze komputery marki Actina trafiły do sprzedaży już w 2001 roku. Ideą, która przyświeca przy projektowaniu komputerów Actina, jest konstruowanie jednostek o jak największej wydajności przy jak najniższym koszcie w swojej klasie – tak by cena była jak najbardziej przystępna dla każdego gracza. Sprzęt gamingowy tej marki wykorzystywany jest w codziennej pracy renomowanych drużyn esportowych.

Reprezentanci Actina Pasha Gaming Camp jak dotąd rozegrali dwa bardzo wyrównane spotkania w Dywizji Profesjonalnej w Polskiej Lidze Esportowej, lecz na ten moment nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa. Podopieczni Jarka zagrają jeszcze dziewięć spotkań walcząc o awans do PGE Dywizji Mistrzowskiej.

Więcej informacji na temat Pasha Gaming Camp.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSuccubus – poznajmy historię bohaterki z piekła rodem
Następny artykułFaZe Clan i BIG coraz bliżej awansu na PGL Major Stockholm 2021
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.