fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyOG Esports zagra w Intel Extreme Masters Cologne 2023!

OG Esports zagra w Intel Extreme Masters Cologne 2023!

Międzynarodowy zespół OG Esports, którego reprezentantem jest polski zawodnik Maciej “F1KU” Miklas zagra podczas nadchodzącego i jednego z najbardziej prestiżowych turniejów w kalendarzu ESL – Intel Extreme Masters Cologne 2023.

W trakcie przerwy wakacyjnej duńska organizacja e-sportowa OG Esports, która posiada międzynarodowy skład, przeprowadził całkowitą przebudowę drużyny, w wyniku której w drużynie pozostał tylko i wyłącznie Maciej “F1KU” Miklas. Początkowo wydawało się, że w nowym sezonie, który de facto rozpoczyna się już jutro turniejem w Danii – BLAST Premier: Fall Groups 2023, i na którym zagrają podopieczni Caspra “ruggah” Due’a wystąpią w podobnym zestawieniu, bowiem pierwotnie formacja miała być budowana wokół Abdula “degstera” Gasanova oraz Macieja “F1KU” Miklasa, ale w rezultacie sytuacja diametralnie się zmieniła.

Stale pojawiały się informacje dotyczące nowego zespołu i nie było wiadomo, jak będzie prezentowało się nowe OG Esports. W rezultacie, do składu dołączyło trzech zupełnie nowych zawodników oraz został Serb Nemanja “nexa” Isaković, który na początku 2023 roku zrobił przerwę od profesjonalnej gry, by teraz finalnie powrócić do głównego zespołu w roli kapitana.

Zaraz po występie w ramach BLAST Premier: Fall Groups 2023, OG Esports wyruszy w podróż do niemieckiego miasta – Koln, aby tam powalczyć o zwycięstwo w Intel Extreme Masters Cologne 2023. Turniej rozpoczyna się 23 lipca i potrwa do 6 sierpnia. Warto dodać, że w Niemczech będzie rywalizował polski zespół 9INE, a oprócz niego, polscy zawodnicy w międzynarodowych zespołach: ENCE (Paweł “Dycha” Dycha), Into the Breach (Karol “rallen” Rodowicz), Monte (Szymon “kRasNaL” Mrozek), MOUZ (Kamil “Siuhy” Szkaradek).

Warto przeczytać: OG Esports prezentuje nowy zespół

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać