Strona głównaPcMod.plE-SportOG Esports pokonuje Team Liquid - BLAST Premier: Spring Groups 2023

OG Esports pokonuje Team Liquid – BLAST Premier: Spring Groups 2023

Na inaugurację grupy C w ramach BLAST Premier: Spring Groups 2023, OG Esports, w składzie którego gra Maciej “F1KU” Miklas pokonało amerykańską formację Team Liquid.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy OG Esports oraz Team Liquid był Ancient, na którym Maciej „F1KU” Miklas i jego zespół rozpoczął grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i trzy kolejne rundy, co dało im niewielką przewagę już na początku, 3:0. Jednak po chwili amerykańska formacja odrobiła punkty do swoich oponentów i był remis 3:3, ale później ponownie do głosu doszli reprezentanci OG, ale tylko na chwilę, bo ponownie Team Liquid dało o sobie znać, 4:4, ale po chwili sytuacja się zmieniła, bo Nemanja „nexa” Isaković i jego koledzy zaczęli ponownie wygrywać swoje rundy, wychodząc na zdecydowanie wyższe prowadzenie w meczu, 8:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla OG.

Po zmianie stron rundę pistoletową wygrał zespół OG Esports, a później zaczęła się całkowita dominacja z ich strony. Team Liquid nie potrafił przeciwstawić się swoim rywalom. W rezultacie OG Esports pokonało Team Liquid wynikiem 16:6.

Drugą mapą pojedynku był Nuke, na którym grę lepiej zaczęli reprezentanci amerykańskiej formacji Team Liquid, wygrywając rundę pistoletową, ale długo nie mogli się z tego cieszyć, bo po chwili OG Esports odpowiedziało, a następnie wygrało kolejne dwie rundy, 3:1, wychodząc na prowadzenie. Jednak po chwili to amerykańska formacja przejęła inicjatywę, nie tylko wygrywając rundy, ale wychodząc na prowadzenie, 5:3. W pewnym momencie OG Esports znalazło sposób by móc przeciwstawić się swoim rywalom z Ameryki Północnej i odrobili punkty, a następnie wyszli na prowadzenie 6:5. W pierwszej połowie jedni i drudzy mieli swoje okazje na zwycięstwa w rundach, natomiast w końcówce lepsi okazali się być reprezentanci OG Esports, którzy prowadzili wynikiem 9:6.

Po zmianie stron Team Liquid wygrał rundę pistoletową, a później kolejne, wychodząc na prowadzenie 12:9. Jednak po chwili OG przejęło inicjatywę w meczu, odrabiając punkty do swojego rywala i był remis, 12:12. W końcówce meczu jeden i drugi zespół miał swoje okazje. Mecz zakończył się rezultatem 15:15, zatem do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W dogrywce lepsi okazali się być OG Esports, które pokonało Team Liquid 22:20.

Warto przeczytać: FaZe Clan pokonał Complexity Gaming w BLAST Premier: Spring Groups 2023.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać