fbpx
Strona głównaGamingGryPcMod na Blizzcon 2018 - nadchodząca relacja

PcMod na Blizzcon 2018 – nadchodząca relacja

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że naszej redakcji przypadł zaszczyt zrelacjonowania nadchodzącego Blizzconu 2018. Jako czytelnicy naszego portalu będziecie jednymi z pierwszych osób, które poznają najświeższe zapowiedzi oraz informacje z tegorocznej imprezy poświęconej grom Blizzarda.

Blizzcon - Tyrael z Diablo

Blizzcon 2018 jak co roku będzie stał przeróżnymi zapowiedziami dotyczącymi wszystkich gier Blizzarda. Poniżej przedstawiamy podsumowanie, czego będziemy mogli się spodziewać każdego dnia.

Piątek, 2 listopada

Wielkie święto dla fanów Blizzarda rozpocznie się uroczystym otwarciem o godzinie 19.00 czasu polskiego. Wydarzenie to będzie nie tylko powitaniem ze strony najważniejszych producentów od Zamieci, ale również prezentacją nadchodzących nowości do każdej gry. Ten punkt programu nie wymaga posiadania wirtualnego biletu i będzie dostępny do obejrzenia dla każdego zainteresowanego na żywo.

Około 20.30 ma się rozpocząć panel poświęcony przyszłości serii Diablo, która od jakiegoś czasu była dość zaniedbaną serią. Trudno stwierdzić, jakie nowości przygotowuje nam studio Blizzard, lecz najbardziej prawdopodobnymi nowościami mają być nowi bohaterowie.

O 21.30 głos na głównej sali zabiorą twórcy Overwatch. W przypadku tej produkcji jest to bardziej niż pewne, że zostanie poruszony temat nowych bohaterów czy map.

O 22.30 scena będzie należała do ekipy odpowiedzialnej za cyfrową karciankę Hearthstone. Możemy przypuszczać, że twórcy zaprezentują kolejne dodatki lub przygody dla jednego gracza.

Na sam koniec dnia Blizzard zostawił panel World of Warcraft. Około 23.30 poznamy szczegóły dotyczących zarówno przyszłej zawartości w Battle For Azeroth jak i oczekiwanego przez wielu WoW: Classic.

Blizzcon - widownia

Sobota, 3 listopada

Osoby, które w piątki mają w zwyczaju kłaść się spać później mogą od godziny 0.30 zapoznać się z panelem dotyczącym Heroes of the Storm. Patrząc na dotychczasową politykę wydawania przez twórców HOTSa nowych postaci, najprawdopodobniej ujrzymy zapowiedź kolejnego bohatera, który dołączy do ogromnej puli czempionów świata Nexus. O godzinie 18.00 ma nastąpić kontynuacja panelu.

O godzinie 20.30 głos zabiorą terrańscy przedstawiciele studia Blizzard, którzy przybliżą nam nowości nadchodzące w uniwersum Starcrafta 2. Mowa najprawdopodobniej o nowym bohaterze do trybu współpracy czy nadchodzących zmianach balansu, które od jakiegoś czasu dostępne są do testowania.

Niewątpliwie ciekawym z punktu widzenia naszej redakcji panelem ma być rozmowa o procesie tworzenia WoW: Classic o godzinie 21.30. Niewątpliwie w przerwie między pisaniem kolejnych relacjami chętnie poznamy kulisy powstania “waniliowego” WoWa.

Blizzcon - HOTS

Niedziela, 4 listopada

Niedzielne atrakcje Blizzcon z powodu różnic naszych stref czasowych ograniczać się będą do godzin nocnych. Tutaj do wartych uwagi paneli należeć ma Q&A na temat uniwersum Diablo o 1.45 czy uroczyste zakończenie konwentu o 3.30.

Blizzcon - Otwarcie

Oczywiście powyżej podaliśmy jedynie kilka głównych atrakcji odbywających się każdego dnia, a sama lista jest o wiele większa. A tymczasem zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego portalu po najświeższe informacje z Blizzcon 2018!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać