Strona głównaSprzętObudowa DAN A4-SFX wystartowała w serwisie Kickstarter

Obudowa DAN A4-SFX wystartowała w serwisie Kickstarter

DAN Cases UG rozpoczęło kilka dni temu kampanię w serwisie Kickasterter – DAN Cases A4-SFX – The World’s Smallest Gaming Tower Case. Producent deklaruje, że jest to najmniejsza obudowa na świecie do komputera gamingowego. Jej wymiary wynoszę 205 x 112 x 327 mm, a waga to jedyne 1.25 kg. Wykonano ją w całości z 1.5 mm aluminium i będzie dostępna w kolorach: srebrnym lub matowym czarnym.

Obudowa DAN A4-SFX wspiera płyty główne mini-ITX i dwuslotowe karty graficzne o maksymalnej długości 295 mm. Do zasilania podzespołów można użyć jednostek w formatach SFX lub SFX-L. Prócz tego jest możliwość włożenia aż 3 dysków w rozmiarze 2.5 cala, aczkolwiek brak wsparcia dla 3.5 calowych dysków HDD troszkę martwi.

Na przodzie znajdują się port USB 3.0 oraz przycisk zasilania. Boczne panele posiadają łatwą technologię zdejmowania Lian Li Push Pin. W komplecie otrzymujemy także specjalny kabel PCIe Extender.

DAN Cases UG już uzbierał wymaganą sumę pieniędzy, czyli 125,000 Euro, a w ciągu kilku dni suma powinna przekroczyć 375 000 Euro. Obudowę można kupić za jedyne 230 Euro, ale nie pozostało już wiele sztuk.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać