Strona głównaGamingGryCodemasters zapowiada F1 2016 na lato

Codemasters zapowiada F1 2016 na lato

Studio Codemasters zapowiedziało grę F1 2016, która ma się ukazać w to lato. Ma to być znaczący krok naprzód dla całej serii. Na początek zacznijmy od całkowicie nowego trybu kariery. Gracz będzie mógł stworzyć w nim kierowcę, wybrać dowolny zespół, pokolorować kask i wiele innych. Cała przygoda ma trwać aż 10 sezonów, a wydarzenia będą się toczyć zarówno na torze, jak i poza nim.

Drugą bardzo ważną nowością ma być stworzony od podstaw samochód bezpieczeństwa, który wyjeżdża na tor w momencie, w którym doszło do jakiegoś wypadku i należy zachować szczególną ostrożność.

Na koniec warto wspomnieć również o nowym systemie ulepszania bolidu, który powinien przyciągnąć sporą rzeszę fanów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać