Kilka dni temu studio CD Projekt RED zaprezentowało pokaźny materiał z gry Cyberpunk 2077 w ramach Night City Wire Episode 5. Na początek zaprezentowano zwiastun, skupiający się na Johnnym Silverhandzie i unikatowym połączeniu z protagnistą V. Scena ukazuje jego przemianę w ikonicznego rockerboya miasta.

W części Score and Music, kilka osób omawia kwestię tworzenia muzyki. Wśród nich znaleźli się: Marcin Przybyłowicz (The Witcher 3: Wild Hunt), P.T. Adamczyk (GWENT: The Witcher Card Game, Thronebreaker: The Witcher Tales) i Paul Leonard-Morgan (Dredd, Limitless, Battlefield: Hardline).

W epizodzie Night City Wire Episode 5 poruszono także innowacyjne rozwiązania technologiczne, które wykorzystano przy mimice twarzy postaci. Co ciekawe, tyczy się to 11 wersji językowych, dostępnych w grze.

Na sam koniec zostawiono nam oficjalny zwiastun rozgrywki dla Cyberpunk 2077. Całość trwa ponad minut i opowiada o całej grze w skrócie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRadeon RX 6800 XT – karta graficzna na architekturze RDNA 2
Następny artykułKarolina Kałużyńska: “Gdy weszłam pierwszy raz do Spodka stwierdziłam, że chcę być z tym światem związana zawodowo” – wywiad
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.