CD Projekt RED udostępniło kolejną porcję zrzutów ekranu z gry Cyberpunk 2077. Część z nich zamieściliśmy w newsie. Pozostałe są dostępne na oficjalnej stronie. Odbyło się to podczas trwania targów Gamescom 2019. Polskie studio potwierdziło również, że gra będzie się skupiała głównie na kampanii jednoosobowej. Ewentualny tryb wieloosobowy jest ciągle rozważany, ale nie jest on priorytetem. Studio zastanawia się również nad trybem New Game Plus, który został zgłoszony przez wiele osób ze społeczności.

Chodzi o to, co będzie po zakończeniu głównego wątku gry. Czy będzie można dalej zwiedzać świat i rozwiązywać pozostałe misje? Czy będzie może opcja do ponownego przejścia gry i na jakich warunkach?

Studio CD Projekt RED potwierdziło, że 15-minutowa rozgrywka zostanie udostępniona szerokiej publiczności już 30 sierpnia 2019 roku. Jesteśmy bardzo ciekawi, co zaprezentowało studio dziennikarzom na Gamescom 2019.

Premiera gry Cyberpunk 2077 została zaplanowana na 16 kwietnia 2020 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcyberpunk.net
Poprzedni artykułA1 PLUS Phantom Gaming Edition – obudowa od ASRock i InWin
Następny artykułSamsung CRG5 – nowy monitor dostępny jest już w sprzedaży
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj