Nieudana inauguracja HONORIS w szóstym tygodniu HomeSweetHome. Polacy przegrywają z Endpoint

2
47
filip neo kubski faze clan
filip neo kubski faze clan

Na inaugurację szóstego tygodnia turnieju internetowego #HomeSweetHome, HONORIS przegrało ze zdecydowanie lepszym zespołem Endpoint. To była całkowita dominacja ze strony Joeya “CRUC1ALa” Steusela oraz jego kolegów.  

Mapą meczu pomiędzy drużyną prowadzoną przez Wiktora “TaZa” Wojtasa – HONORIS a Endpoint było Inferno. Polacy rozpoczęli po stronie broniącej, jednak runda pistoletowa wpadła na konto Endpoint, a po chwili kolejna runda, 2:0. Już na początku meczu, rywale polskich zawodników wyszli na trzyrundowe prowadzenie, 3:0. Nie wyglądało to dobrze, szczególnie że Wiktor “TaZ” Wojtas i jego koledzy przegrywali rundę za rundą już na początku, natomiast gracze organizacji Endpoint prowadzili 6:0. 

Dopiero w siódmej rundzie, polski zespół zdobył swój pierwszy punkt na mapie Inferno, 6:1. Wydawało się, że HONORIS będzie odrabiać punkty do swoich rywali, jednak ci z każdą, kolejną rundą podwyższlali swoje prowadzenie, natomiast Filip “NEO” Kubski i jego zespół wygrał, oprócz tej jednej, jeszcze trzy rundy, 8:4. 

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4. To była całkowita dominacja ze strony zawodników Endpoint.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrało Endpoint, 12:4. W drugiej połowie, rywale Polaków potwierdzili tylko swoją dominację na Inferno.W rezultacie HONORIS przegrało z Endpoint 4:16.

HONORIS vs. Endpoint 4:16 – Inferno

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułGigabyte B550 I AORUS PRO AX – nowa płyta mini-ITX
Następny artykułXyp9x oficjalnie poza składem Astralis, zawodnik robi przerwę od profesjonalnej gry
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj