Strona głównaGamingGryMonkey King - Valve szykuje nowego bohatera do gry DOTA 2

Monkey King – Valve szykuje nowego bohatera do gry DOTA 2

W grze DOTA 2 po raz pierwszy w jej historii pojawi się całkowicie nowy bohater – Monkey King, nie mający nic wspólnego z oryginalnym tytułem DotA (Defence of the Ancients). Z wypuszczonego do Internetu zwiastuna możemy wywnioskować kilka informacji. Na pewno bohater będzie posiadała jako główną umiejętność zwinność, ze względu na swoje akrobatyczne zdolności. Po drugie ulubioną bronią wielu graczy będzie najpewniej znany przedmiot Monkey King Bar, czyli Magiczny Kij Małpiego Króla.

Prócz tego pokazane są prawdopodobne trzy umiejętności:

  • Mocne uderzenie w ziemię z odrzutem
  • Iluzja lub ukrywanie się w otoczeniu
  • Umiejętność dzielenia się na wiele iluzji

A kto to był Monkey King. Wiele osób być nie kojarzy, ale jest to bohater wielu chińskich legend znany także jako Sun Wukong. Zgodnie z jednym z mitów narodził się z kamiennego jaja i posiadał liczne nadprzyrodzone moce, jak: nieśmiertelność i przybieranie dowolnego kształtu i postaci. Mógł także ze swoich włosów utworzyć dokładnego klona siebie. Nie można zapomnieć także o jego magicznym kiju, który był mu niezwykle pomocny w walce.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać