Strona głównaGamingGryCall of Duty: Infinite Warfare - nowe materiały zdjęciowe

Call of Duty: Infinite Warfare – nowe materiały zdjęciowe

Call of Duty: Infinite Warfare ma powrócić do korzeni serii – bitew dwóch armii. Będzie to wciągająca wojenna opowieść, która po raz pierwszy w historii serii wykracza poza granice naszej planety i wkracza w rozległą pustkę systemu słonecznego. Do dyspozycji zostaną oddane trzy tryby gry: kampania, rozgrywka wieloosobowa oraz Zombies. Gra będzie dostępna również w edycjach Infinite Warfare Legacy oraz Digital Deluxe, w skład których wejdzie dla jeszcze większego urozmaicenia rozgrywki także Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Kampania dla pojedynczego gracza

Call of Duty: Infinite Warfare zabierze gracza w niezapomnianą podróż przez pełne heroizmu bitwy i pozwoli zasmakować tej charakterystycznej walki, która jest znakiem rozpoznawczym Call of Duty. Kampania toczy się w naszym systemie słonecznym, rzuca gracza w wir wydarzeń poza granicami Ziemi i jej względnie bezpiecznej atmosfery.

Call of Duty: Infinite Warfare

Wojna na ogromną skalę, niezapomniane postacie, bogata i nasycona emocjami historia oraz jej niesamowite umiejscowienie – gracz otrzyma to wszystko razem ze znaną z Call of Duty akcją, która przyczyniła się do stworzenia z marki prawdziwego hitu kasowego.

 • Powrót do klasyki i wojna na ogromną skalę
  Umieszczona w przyszłości, która robi wrażenie prawdopodobnej, produkcja stawia gracza w roli Kapitana Reyesa, pilota Operacji Specjalnych Poziomu 1. Przejmuje on dowodzenie nad Retribution, jednym z ostatnich statków wojennych Ziemi. W czasach olbrzymich nieszczęść, Reyes musi poprowadzić niedobitki sił koalicji przeciw niestrudzonemu wrogowi.
 • Walka z fanatycznym wrogiem
  Settlement Defense Front (lub po prostu Front) to odłam rebeliantów, którzy całe lata temu odłączyli się od UNSA (United Nations Space Alliance) podczas pierwszej wojny secesyjnej. W świecie Call of Duty: Infinite Warfare, nasza planeta została pozbawiona wszelkich naturalnych zasobów, głównie poprzez wzrost liczby mieszkańców oraz rozwój przemysłowy. Ludność Ziemi musi polegać na koloniach rozsianych po całym systemie słonecznym, które dostarczają im niezbędnych surowców oraz paliw.
  Frotn jest faszystowskim odłamem, złożonym z brutalnych radykałów, którego członkowie zahartowali się w ekstremalnych warunkach panujących w przestrzeni kosmicznej. Chcą objąć kontrolę nad koloniami oraz posterunkami, co skutkowałoby całkowitą kontrolą nad państwami Ziemi.
  Po latach trwania w patowej sytuacji, dyplomatyczne rozwiązania z trudem przynoszą jakiekolwiek skutki i wystarczy najdrobniejsza błahostka, by cały Układ Słoneczny pogrążył się w chaosie wojny.
 • Wciągająca, płynna kampania
  Po raz pierwszy wiele części kampanii – od etapów na powierzchni, poprzez pilotowanie myśliwca aż do walk w zerowej grawitacji – przeplata się ze sobą niemal całkowicie płynnie. Będzie to pełne akcji widowisko tylko z kilkoma wyraźnymi ekranami ładowania, dostarczające epickich momentów za które fani kochają serię Call of Duty.
 • Kosmiczne okręty wojenne wprowadzające nowe element do Call of Duty
  Po raz pierwszy w serii powietrzna i kosmiczna walka będzie kluczowym elementem rozgrywki. Gracze będą musieli przystosować się do nowych scenariuszy walki oraz środowiska, co doda ogromną różnorodność i podniesie adrenalinę podczas kampanii dla jednego gracza.

  • Retribution: Retribution służy za dom postaci gracza i stanowi reprezentację jego życia na Ziemi, podczas wędrówki przez Układ Słoneczny. Ogromny okręt wojenny mieści również załogę gracza, przez co jest jednym z ważnych bohaterów kampanii oraz jednostką na której będzie mógł polegać i o którą będzie się troszczył.
  • Szakal: Podczas kampanii gracz zasiądzie za sterami swojego własnego, zaawansowanego myśliwca bojowego, znanego też jako Szakal.

Call of Duty: Infinite Warfare

Tryb dla wielu graczy

Call of Duty: Infinite Warfare zawierać będzie kampanię dla wielu graczy z nowym system poruszania, wprowadzonym do serii Call of Duty, wiążącym się z poświęceniem do walki w pierwszej linii. Gracz zostanie nagrodzony za wykorzystywanie otoczenia i dopasowywanie strategii do trwających w danej chwili akcji. Mapy zostały zaprojektowane tak, aby wciągnąć graczy w błyskawiczną, dynamiczną i gorączkową rozgrywkę, jakiej oczekuje się po serii Call of Duty. Wraz z kolejnym podejściem do rozgrywki wprowadzone zostaną nowe elementy, które postawią przed graczem wyzwanie osiągnięcia celów w sposób inny niż poprzednio, w oparciu o jego indywidualny styl gry.

Call of Duty: Infinite Warfare

Zombies

Infinite Warfare wprowadzi zupełnie oryginalny tryb kooperacji, który otworzy przed graczami nową fabułę z unikalnymi elementami rozgrywki i mechaniką. Więcej informacji na jego temat pojawi się pod koniec roku, oczekiwać można jednak wielu niespodzianek.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać