Intel Extreme Masters Katowice 2018 zakończyło się kilka dni temu. Kolejny raz pokazano, że jest to jedno z największych wydarzeń polskiego e-sportu i gamingu. Podczas tych 3 dni mieliśmy okazję wielokrotnie odwiedzać stoiska firm OPTIMUS i Lioncast. Mieściły się one w strefie A7.

Gościem specjalnym, który odwiedził stoisko był Patryk „ROJO” Rojewski. Znany Youtuber opowiedział o swojej twórczości, rozdawał autografy oraz chętnie odpowiadał na pytania uczestników spotkania. Prócz tego mogliśmy także spotkać Michała Srokę.

Stoisko odwiedził także Staszek „Tips” Wierelak. Opowiadał o swoim najnowszym dziele, czyli komputerze w motywie Optimusa Prime’a. Przygotowanie maszyny zajęło kilka długich tygodni.

Do budowy komputera wykorzystano m.in. płytę główną MSI X299, kartę graficzną MSI GeForce GTX 1080 i procesor Intel Core i7-7740X.

IEM Katowice 2018 - stoisko firm OPTIMUS i Lioncast

Jedną z największych atrakcji był konkurs cosplay. Do rywalizacji zgłosiło się prawie czterdzieści osób. Najlepsze przebranie jury nagrodziło zestawem peryferii komputerowych od Lioncast oraz gadżetów firmy OPTIMUS, m.in. kubkami, smyczami, opaskami na rękę.

Wszystkie zgłoszone osoby wezmą także udział w plebiscycie internatów, którzy zdecydują, kto otrzyma główną nagrodę o wartości ponad 8 000 złotych: komputer OPTIMUS, fotel QUERSUS, monitor LG, sprzęt gamingowy Lioncast i 1 000 złotych w gotówce. Głosowanie rozpoczęło się dnia 7 marca na stronie: http://promocja.optimus.pl/cosplay/

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNUC8i7HVK i NUC8i7HNK – minikomputery z grafiką Radeon RX Vega M
Następny artykułFCR3 – Immersion and Gameplay Tweaks – poprawki dla Wiedźmina 3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj