fbpx
Strona głównaSprzętLaptopy Razer Blade debiutują w Polsce. Robią wrażenie.

Laptopy Razer Blade debiutują w Polsce. Robią wrażenie.

Razer wprowadził na polski rynek serię laptopów gamingowych – Razer Blade. Zostały one przygotowane z myślą o wymagających graczach oraz profesjonalistach, szukających mobilnych rozwiązań. Wszystkie dostępne modele laptopów Razer Blade znaleźć można na stronie internetowej https://www.x-kom.pl. Z okazji wprowadzenia marki na rynek Polski każdy z nich nabyć można w specjalnej, promocyjnej cenie.

Razer Blade

Podstawowa wersja została wyposażona w 14-calową matrycę. Do tego mamy czterordzeniowy procesor Intel Core i7 i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB GDDR5 VRAM) z obsługą VR. Całość jest wspomagana przez 16 GB pamięci RAM DDR4, dysk SSD o pojemności 256 GB i 512 GB. Na koniec warto wspomnieć o podświetleniu klawiatury Razer Chroma.

Razer Blade Pro

Ta linia posiada matrycę Full HD o przekątnej 17.3 cala i odświeżaniu 120 Hz. Producent umieścił we wnętrzu czterordzeniowy procesor Intel Core i7 i kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB GDDR5 VRAM) z obsługą VR. Wspomagane jest to 16 GB pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 32 GB, dysk SSD PCIe M.2 o pojemności 256 GB oraz 2TB pamięci HDD.

Razer Blade Stealth

Jest to bardzo kompaktowy model, wyposażony jednak w mocne podzespoły. Czterordzeniowy procesor Intel Core i7 ósmej generacji, 16 GB pamięci RAM (LPDDR3), dysk SSD o pojemności 256 lub 512 GB, matryca o wielkości 13.3 cala z obsługą dotykową.

Warto tuta wspomnieć o wbudowanym porcie Thunderbolt 3, który umożliwia podpięcie przystawki z zewnętrzną kartą graficzną. Może to być Razer Core V2, czy np. Aorus Gaming Box.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać