Strona głównaGamingGryIL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - Blitz Edition - nowa edycja symulatora

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover – Blitz Edition – nowa edycja symulatora

1C Game Studios i Team Fusion Simulations ogłosili wydanie IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover – Blitz Edition. Gracze zauważą wiele nowych maszyn. Dodano aż 20 dodatkowych grywalnych samolotów lub ich wariantów, w sumie ponad 47 dokładnie odtworzonych maszyn do pilotowania oraz 16 kolejnych, niegrywalnych. W grzej jest aktualnie 25 oryginalnych Spitfireów, Hurricane’ów, Bf-109 i Bf-110.

Do tego doszły nowe maszyny, jak Bf-109E-4N z wysokooktanowym silnikiem i 30 mm działem. Gracze mogą zasiąść także za sterami Bf-110 w wersji C-6 z atakiem naziemnym. Nie należy zapominać o poprawionym symulatorze latania i sterowania. Odświeżono mapy jesienne i zimowe, które pozwolą graczom kontynuować kampanię później w 1940 roku i erze Blitz. Udoskonalono efekty graficzne, specjalne oraz obrażenia. Zaimplementowano nowy system chmur, dodano nowe tekstury naziemne oraz scenerii. Efekty dźwiękowe również usprawniono i udoskonalono.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać