fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyUdostępniono kod źródłowy FidelityFX Super Resolution 2.2

Udostępniono kod źródłowy FidelityFX Super Resolution 2.2

AMD udostępniło kod źródłowy technologii FidelityFX Super Resolution 2.2. Całość jest dostępna do pobrania ze strony GPUOpen.com oraz GitHubie. Umożliwi to deweloperom łatwiejszą integrację w swoich projektach. Dodatkowo wiele osób będzie mogła ulepszyć kod, aby całość stała się jeszcze lepsza.

Technologia FidelityFX Super Resolution 2.2 (FSR 2.2) jest obsługiwana w 250 obecnych i nadchodzących grach. W 100 tytułach jest już w pełni zaimplementowana obsługa FidelityFX Super Resolution 2.1. Wspierane są takie rozwiązania, jak DirectX 12, Vulkan oraz silniki: Unreal Engine 4.26/4.27, Unreal Engine 5 jako wtuczka z Unreal Marketplace.

AMD FidelityFX Super Resolution 2.2

Źródło: community.amd.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać