Strona głównaPcMod.plKonferencjeAMD sponsorem PC Gaming Show podczas targów E3 2016

AMD sponsorem PC Gaming Show podczas targów E3 2016

Firma AMD poinformowała, że na tegorocznych targach E3 2016, będzie po raz kolejny sponsorować PC Gaming Show. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 13 czerwca 2016 w „The Theater” w Ace Hotel, 929 South Broadway Street w Los Angeles, ok. 1,5 km od Convention Center (5 minut jazdy).

PC Gaming Show ma na celu przedstawić ludzi, gry i technologię, które stoją za tym, co naszym zdaniem jest obecnie złotą erą grania na PC. Na scenie pojawią się też przedstawiciele AMD, którzy podzielą się nowymi informacjami o nadchodzących produktach i technologiach.

Osoby nie mogące uczestniczyć bezpośrednio w wydarzeniu, będą mogły obejrzeć całą transmisję zdalnie: https://www.twitch.tv/pcgamer. Osoby odwiedzające targi E3 2016 mogą się zarejestrować na stronie http://www.pcgamingshow.com/ (formularz na dole strony).

Agenda:

  • 10:30 (19:30 w Polsce) – otwarcie drzwi
  • 11:00 (20:00 w Polsce) – PreShow i początek transmisji
  • 11:30 (20:30 w Polsce) – PC Gaming Show
  • 13:00 (22:00 w Polsce) – zakończenie
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać