fbpx
Strona głównaSprzętDyskiKingston Technology liderem rynku w 2023 roku

Kingston Technology liderem rynku w 2023 roku

Kingston Technology światowy lider w dziedzinie produktów pamięci i rozwiązań technologicznych – specjalizująca się w produkcji pamięci flash, poinformowała, że zakończyła kolejny udany rok, utrzymując w ujęciu kwartalnym pozycję lidera na rynku. Ta konsekwencja w osiąganiu dobrych wyników zaowocowała w 2023 r. 23,8% udziałem w rynku sprzedaży dysków SSD.

Warto przeczytać: Kingston wprowadza USB – Kingston IronKey D500S

Dane zgromadzone przez TRENDFOCUS potwierdziły, że Kingston Technology był wiodącym dostawcą klienckich dysków SSD w ujęciu ilościowym, dostarczając w 2023 r. 27,4 mln tych nośników. W samym 4. kwartale udział Kingston Technology w rynku klienckich dysków SSD wyniósł 21,3% przy sprzedaży 5,7 mln sztuk.

Rozszerzenie oferty dysków SSD od Kingston

Ciągłe wysiłki na rzecz rozwoju wysokiej jakości dysków klienckich, takich jak: NV2, dostępny w dwóch wersjach dysk SSD Kingston FURY Renegade czy model KC3000, pozwalają zaoferować rozwiązanie PCIe 4.0 NVMe wszystkim odbiorcom – od nowicjuszy modernizujących swoje komputery, po zaawansowanych użytkowników, którzy oczekują więcej od swojego systemu. Ponadto w 2023 roku Kingston Technology rozszerzył swoją bogatą ofertę produktów o zewnętrzny dysk SSD XS1000 i model klasy korporacyjnej – DC600M.

Kingston Technology oferuje swoim klientom niezrównaną, najlepszą w swojej klasie pomoc techniczną, obsługę i niezawodność produktów, gwarantowaną przez inżynierów i ekspertów, którzy je projektują. To kluczowy czynnik decydujący o silnej pozycji Kingston w tych rankingach.

„Do końca roku sprzedaż dysków SSD do komputerów utrzymywała się na wysokim poziomie, przy ciągłym wzroście popularności nośników z interfejsem PCIe NVMe. Spodziewamy się dalszego rozwoju tego trendu w 2024 r.” – skomentował wyniki badań wiceprezes firmy TRENDFOCUS, Don Jeanette.

„Ścisła współpraca z naszymi dostawcami, klientami i partnerami pozwala nam zachowywać elastyczność w obliczu zmieniających się warunków rynkowych i wymagań klientów” – powiedział Tony Hollingsbee, SSD Business Manager w Kingston EMEA. „Staramy się wprowadzać najnowsze rozwiązania SATA i NVMe, oferując szeroką gamę dysków SSD w segmencie klienckim, aby sprostać tym potrzebom, a osiągnięte wyniki potwierdzają nasze zaangażowanie w te wysiłki”.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać