Jutro rozpoczyna się PGL Major Stockholm 2021!

0
27
PGL Major Stockholm 2021
Fot. Fantasyexpo

Wtorek, 26 października, punkt 10:00 – właśnie wtedy rozpocznie się najważniejszy turniej CS:GO tego roku – PGL Major Stockholm 2021. Wraz z nim wystartuje polska transmisja, tworzona przy współpracy agencji gamingowej Fantasyexpo oraz firmy FRENZY. W rozgrywkach na pewno zobaczymy trzech Polaków, którzy będą walczyć o historycznie wysoką pulę nagród w wysokości $2.000.000. Partnerami polskiej transmisji zostali Samsung Odyssey, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok, Grześki oraz KFC.

Tegoroczny Major odbędzie się w Sztokholmie, w obiekcie Avicii Arena, który może pomieścić nawet kilkunastotysięczną widownię. Fakt ten jest niezwykle ważny, ponieważ jest to pierwszy turniej CS:GO od lutego 2020, na którym widownia będzie mogła dopingować swoich ulubieńców na żywo, a nie z domowego zacisza. Tchnie to powiew świeżości w rozgrywki esportowe, których fani zatęsknili za prawdziwym dopingiem.

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok, Grześki oraz KFC, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!

Turniej rozpoczną spotkania Fazy Pretendentów, z której zwycięskie drużyny awansują do Fazy Legend. Obie zostaną rozegrane według formatu szwajcarskiego. Wszystkie mecze będą miały charakter best-of-one, oprócz pojedynków decydujących o awansie i eliminacji z turnieju, w których zobaczymy co najmniej dwie mapy. Terminarz turnieju do znalezienia poniżej.

Wyjątkowe wydarzenie potrzebuje wyborowej obsady komentatorskiej, dlatego w wśród casterów głównej transmisji zobaczymy takie persony jak Piotr “Izak” Skowyrski, Paweł “Saju” Pawełczak, Radek “mad1” Florkowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Dominik “Domek” Nowakowski. Organizatorzy przewidują również ciekawych gości w roli ekspertów i analityków, a wśród nich na pewno pojawi się komentator ESL Polska – Kuba “KubiK” Kubiak. Ponadto aby móc relacjonować wszystkie spotkania, pojawi się drugi stream na kanale ESPORT NOW, gdzie będzie można usłyszeć Jakuba “Sweldera” Grzegorskiego, Olafa “szeregowego” Ostrowskiego oraz Rafała “Muchę” Muchę. Transmisje będzie można oglądać w serwisie Twitch na dwóch kanałach w trakcie Fazy Pretendentów oraz Fazy Legend: Piotra “izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

Zapraszamy również do przeczytania wywiadów przed PGL Major Stockholm 2021:

Damian “DD Esport” Dąbrowski
Damian “Xoxoe” Gołembiewski
Dominik “Domek” Nowakowski

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAIDA64 6.50 z obsługą nowego sprzętu i usprawnieniami
Następny artykułRozpoczyna się PGL Major Stockholm 2021!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.