Jak Natus Vincere prezentuje się po zmianach w składzie?

0
103
s1mple
Fot. BLAST

Natus Vincere, zespół w którym również były zmiany w składzie, ale zapewne sami zawodnicy chcieliby trochę poprawić swoje wyniki na turniejach. Rok 2019 podopieczni Andreya „B1ade’a” Gorodenskiy’a mogą zaliczyć do całkiem udanych, szczególnie że przez cały rok grali tylko i wyłącznie na turniejach LAN-owych, a rezultaty Natus Vincere były całkiem dobre.

Schodzi Zeus, wchodzi Boombl4

Danylo „Zeus” Teslenko to była jedna z ważniejszych postaci w całym zespole. Bardzo dobry prowadzący ukraińskiej formacji, któremu bardzo zależało na zwycięstwach, ale podchodził do tego na spokojnie. Kiedy Danylo ‘Zeus” Teslenko poinformował o zakończeniu kariery profesjonalnego gracza, ukraińska organizacja musiała zacząć rozglądać się za jakimś nowym zawodnikiem. Były wstępne informacje o tym, że za Zeusa do składu ma dołączył Boombl4, czyli Kirill Mikhailov i przejąć obowiązki Danyla Teslenko, jako prowadzącego. I tak faktycznie było, Kirill „Boombl4” Mikailov dołączył do zespołu Oleksandra „S1mple” Kostylieva, ale to jest podobna sytuacja do tego, którą ma FaZe Clan, czyli jest zmiana zawodników ale brak dobrych rezultatów. Wcześniej, Boombl4 grał dla Winstrike Team i to właśnie z tej drużyny przyszedł do Natus Vincere.

Rosyjsko-ukraińska zamiana graczy

Tak można powiedzieć o transferze zawodników pomiędzy tymi dwoma formacjami. Z jednej strony Kirill “Boombl4” Mikhailov, który z rosyjskiego Winstrike Team przyszedł do Natus Vincere, a z drugiej strony Ioann “Edward” Sukhariev, który dołączył do Winstrike Team.

Powrót do Natus Vincere na ławkę rezerwowych

Ioann “Edward” Sukhariev został wypożyczony do Winstrike Team, aby razem z rosyjską formacją awansować na StarLadder Berlin Major 2019, który odbył się w stolicy Niemiec – Berlinie, ale Rosjanie jednak nie dali rady tego dokonać, odpadając już w zamkniętych kwalifikacjach, a więc i sam Ioann Sukhariev powrócił do zespołu Oleksandra “S1mple’a” Kostylieva, ale obecnie rosyjski zawodnik może oglądać grę swoich kolegów na ławce rezerwowych.

W tym roku także nie było wiadome, czy Oleksandr “S1mple” Kostyliev dalej będzie reprezentować barwy Natus Vincere?

Różne wyniki na turniejach Natus Vincere i zmiany w składzie ukraińskiej formacji

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWD Blue SN550 – nowe nośniki SSD z wersją 1 TB
Następny artykułRyzen 4000 i Zen 3 – kolejne informacje o nowych procesorach
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

  1. […] Ostatnie miesiące pokazały jak duże problemy ma ta ukraińska organizacja, chociaż jeszcze nie dawno zajęli 5/6 miejsce na Epicenter, 3/4 lokatę na ESL Pro LEAGUE oraz ostatnie miejsce podium podczas BLAST Pro Sieries Copenhagen. Mimo wszystko, to nie wystarczyło i włodarze uznali, że czas na zmiany. Przez team przewinęło się kilku zawodników. Na stałe został Kirill „Boombl4” Mikhailov, a drużynę pożegnał Ioann „Edward” Sukhariev i Danylo „Zeus” Teslenko. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.