fbpx
Strona głównaGamingGryThe Dwarves - gra o krasnoludach na podstawie książki

The Dwarves – gra o krasnoludach na podstawie książki

Studio KING Art Games ogłosiło prace nad grą The Dwarves. Tytuł jest tworzony na podstawie powieści Markusa HeitzaThe Dwarves, która sprzedała się w bardzo dużym nakładzie. W kampanii gracz będzie sterował grupą 15 krasnoludów z unikalnymi zdolnościami. Deweloperzy szykują unikatowy styl walki, który ma się różnić od obecnie dostępnych na rynku gier RPG. Prócz głównych zadań, będzie wiele pobocznych, co ma zapewnić długie godziny rozrywki.

KING Art Games to studio, które zasłynęło z dwóch ważnych tytułów: Battle Worlds: Kronos oraz The Book of Unwritten Tales. Obie pozycje są obecnie dostępne poprzez sklepy Steam oraz GOG.com. Warto zaznaczyć, że każda z tych gier została ufundowana przez społeczność Kickstartera. To samo tyczy się najnowszego tytułu, który również osiągnął zakładane wytyczne.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać