Intel Extreme Masters Katowice 2022 – rusza sprzedaż biletów

0
94
intel extreme masters katowice 2022
Fot. ESL

Już o godzinie 14:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Katowice 2022. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie bilety na wydarzenie są imienne. Nadchodząca edycja zostanie podzielona na kilka stref. Bilety można zakupić w cenach od 180 do 850 złotych, a dla prawdziwych fanów czeka też specjalny bilet – Godmode

Intel Extreme Masters Katowice 2022 odbędzie się w dniach 25 – 27 lutego 2022 roku w katowickim Spodku. Wydarzenie wraca po dwóch latach przerwy, spowodowanym pandemią koronawirusa. Uczestnicy wydarzenia mogą spodziewać się emocji związanych z turniejem Counter-Strike: Global Offensive oraz rywalizacji w StarCraft II. Łączna pula nagród w zawodach e-sportowych to ponad milion dolarów.

Organizatorzy przygotują także strefę IEM Expo z owoczesnymi stanowiskami największych na świecie marek technologicznych, gamingowych i tych, które kojarzone są z esportem. Odwiedzający mogą liczyć na prezentacje najnowszego sprzętu do grania, spotkania z ich idolami ze świata gamingu i e-sportu, konkursy oraz szereg innych atrakcji.

W linkach poniżej znajdziecie wspomniane bilety 🙂

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PRZEZebilet.pl
ŹRÓDŁOpro.eslgaming.com
Poprzedni artykułColorful CVN B560I Gaming V20 – płyta główna mini-ITX
Następny artykułPatrycja “inn” Tęcza: “Był to tytuł, któremu poświęcałam najwięcej czasu”
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.