fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyInnoGames TV - September Episode, czyli wrześniowy odcinek

InnoGames TV – September Episode, czyli wrześniowy odcinek

InnoGames udostępniło InnoGames TV – September Episode, czyli wrześniowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. Wrześniowy epizod otwierają Timon i Rike z zespołu projektantów Elvenar, opowiadając o planowanych zmianach w systemie walki. Gracze mogą spodziewać się szeregu drobnych usprawnień, sprawiedliwszego balansu rozgrywki oraz nowych jednostek w armiach.

Po raz pierwszy użytkownicy grający Elfami otrzymają dostęp do Cerbera, zaś Ludzie otrzymają nową jednostkę o wszystko mówiącej nazwie “Moździerz”.

W Forge of Empires pojawi się wydarzenie, związane z jesiennym wirtualnym zbiorem jabłek. Gracze współpracujący w ramach gildii będą zbierać jabłka, które zostaną później wymienione na cenne przedmioty w grze. Projektanci gry – Thi i Kai skrótowo objaśniają nowe wydarzenie historyczne, która skupia się na postaci księżniczki Sisi.

InnoGames TV porusza również temat Grepolis, Tribal Wars 2 i ich wyprawie na Gamescom. Będzie można zobaczyć podsumowanie ostatnich wydarzeń w Grepolis i dołączyć do obchodów urodzin Tribal Wars. Na koniec przygotowano relację z InnoGames Jam, czyli konkursu tworzenia gier w jedyne 48 godzin, który InnoGames zorganizowało na Gamescomie. Wśród nagrodzonych gier znajdziemy też dzieło polskiego zespołu Digital Melody.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać