fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeAkcja NVIDIA CHARITY STREAM uzbierała łącznie 80 000 zł

Akcja NVIDIA CHARITY STREAM uzbierała łącznie 80 000 zł

Akcja NVIDIA CHARITY STREAM uzbierała łącznie 80 000 zł na wsparcie osób z nowotworami krwi. Kilkudziesięciu uczestników charytatywnego wyzwania przez 36 godzin prowadzili stream grając w tak popularne tytuły. Były nimi PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends. Zmagali się przed ekranami komputerów w warszawskim studiu NVIDIA.

W inicjatywie wzięli udział gracze i znani YouTuberzy, m.in. reZigiusz, Izak, Pasha Biceps, Nervarien oraz Wonziu. Nie zabrakło również członków e-sportowych drużyn – PRIDE, Team Kinguin i AGO Gaming. Wszyscy namawiali widzów, by rejestrowali się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego i wpłacali darowizny na rzecz Fundacji DKMS.

W warszawskim studiu do wsparcia tych osób gorąco nawoływał także Wojciech „Łozo” Łozowski, były wokalista grupy Afromental – sam zagrał w Rocket League.

YouTuberka Dorota’s Freaks upodobniła kilkoro graczy ze studia do postaci ze znanych gier, dbając o wyjątkowy klimat całego wydarzenia.

NVIDIA CHARITY STREAM

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać