Strona głównaGamingGryHyperbook i Hyperbook Studio pojawią się na targach PGA 2017

Hyperbook i Hyperbook Studio pojawią się na targach PGA 2017

Firmy Hyperbook i Hyperbook Studio pojawią się na targach Poznań Game Arena 2017. Pierwsza z nich to producent wysokiej klasy laptopów. Druga natomiast to twórca gier wykorzystujących technologię Wirtualnej Rzeczywistości (Virtual Reality). Obie marki zaprezentują osiągnięcia zastosowane w premierowych laptopach dla graczy oraz gry VR stworzone przez Hyperbook Studio.

Hyperbook planuje premierę najnowszego modelu laptopa dla graczy. Sprzęt, który już wkrótce pojawi się na rynku, będzie posiadał rozwiązania, które do tej pory nie były stosowane w laptopach rodzimego producenta. Nowe notebooki zostały stworzone przede wszystkim z myślą o profesjonalnym gamingu. Zaprezentowane zostaną komputery w najmocniejszych konfiguracjach.

W ramach stoiska o powierzchni 140m2, znajdującego się w hali nr 5, przygotowana zostanie strefa Free2Play. Odwiedzający zagrają w Escape from Tarkov i Counter-Strike: Global Offensive. Na gości czekają również liczne konkursy z cennymi nagrodami.

Hyperbook Studio przygotowało pokazy najnowszej produkcji, opartej na technologii VR – REGENESIS ARCADE. Tytuł zostanie pierwszy raz zaprezentowany w czasie PGA 2017. Gracze będą mogli go przetestować i podzielić się swoimi opiniami z twórcami. Jedną z głównych atrakcji będzie możliwość udziału w rozgrywkach w Hyper Arena VR. To gra stworzona z myślą o zmaganiach e-sportowych. Zawodnicy spotykają się na wirtualnej arenie i mają do dyspozycji szeroki wachlarz uzbrojenia. Muszą wykazać się refleksem, sprytem i zwinnością, aby pokonać przeciwników. Dla najlepszych graczy przygotowano nagrody.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać