Strona głównaGamingGrySword Coast Legends otrzymuje bezpłatny dodatek Rage of Demons

Sword Coast Legends otrzymuje bezpłatny dodatek Rage of Demons

Studia n-Space i Digital Extremes wypuściły darmowy dodatek Rage of Demons do gry Sword Coast Legends. Tytuł jest klasycznym rpgiem z rzutem izometrycznym w trzech wymiarach, opartym na piątej edycji systemu Dungeons & Dragons. Oprócz ogromnej kampanii dla jednego gracza, twórcy przygotowali rozbudowany tryb Mistrza Podziemi, w którym czterech graczy steruje bohaterami, a piąty nadzoruje ich przygodę jako Mistrz Gry.

Dodatek Rage of Demons jest zupełnie bezpłatny dla wszystkich osób, które nabyły podstawową wersję Sword Coast Legends. Dodano całkowicie nowy scenariusz, przeznaczony głównie dla wytrawnych poszukiwaczy przygód, w którym gracze będą walczyć u boku legendarnego drowa – Drizzta Do’Urdena. Gracze, wraz z nowymi sojusznikami, zmierzą się ze śmiertelnymi wyzwaniami, a podczas swej drogi spotkają m. in. Tieflingi, czarnoksiężników i wiele innych postaci.

Mistrzowie Gry otrzymali jeszcze więcej możliwości kreacji nowych, ekscytujących kampanii. Świat Sword Coast Legends stał się teraz większy, a nowe lochy, miasta, stworzenia oraz dekoracje z Rage of Demons pozwalają na tworzenie przygód i scenariuszy tak niezwykłych, jak nigdy wcześniej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać