Strona głównaPcMod.plNewsyGPU-Z 1.9.0 w końcu stabilne i z obsługą GeForce GTX 1060

GPU-Z 1.9.0 w końcu stabilne i z obsługą GeForce GTX 1060

TechPowerUp ogłosiło wydanie GPU-Z 1.9.0, specjalnego programu do wyświetlania informacji o karcie graficznej. Deweloperzy oficjalnie ogłosili zakończenie bety i program zyskał status stabilnego. Aby nie zmylić użytkowników w kwestii numeracji, zamiast wypuszczenia wersji GPU-Z 1.0, zdecydowano się podbić początkowy numer i zachować pewną ciągłość. Dodano wsparcie dla kart graficznych: GeForce GTX 1060, GTX 940MX, i GT 740 (GK107).

GPU-Z 1.9.0

Na maszynach wyposażonych w karty z architekturą Pascal, aplikacja wyświetli informację, czy użytkownik posiada zainstalowany mostek SLI HB, czy klasyczny mostek SLI. Pozwoli to na stwierdzenie, czy producent komputera ze sklepu nie zrobił żadnych oszczędności na maszynie, w najbardziej newralgicznym miejscu. GPU-Z ponadto potrafi od teraz pobrać firmware z kart AMD Polaris, takich jak Radeon RX 480. Poprawiono odczyt zegarów na kartach AMD Polaris. Dodatkowo wszystkie połączenia z serwerami TechPowerUp otrzymały pełne szyfrowanie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać